Namuose > apie mus

1. mūsų istorija

TT Motor buvo patenkinti mūsų klientų poreikius, nuolatinės srovės ir pavaros variklis dizainas, dizaino ir konstrukcijos nuo 2006 m. Honkonge, ir pradėjo nustatyti gamykloje į Shenzhen, Guangdong, 2008.

Gaminame platų varikliai, įskaitant nuolatinės srovės pavara variklio, nuolatinės srovės variklis be šepetėlių, žingsninis variklis, plastikinė įrankių motorinių ir Encoder, visi mūsų varikliai yra pagaminti aukščiausios kokybės ir šriftų valdiklius. Mes turime didelę patirtį visų tipų varikliams ir gali specializuotis į didelio sukimo momento, tyliaeigiais varikliais fiziškai mažų dydžių.

2. mūsų gamykla

Unikalios geografinės padėties, uždaryti, kad HK, įsikūrusi Shenzhen City, TT variklis yra stiprus gebėjimas bendras perdirbtų dizaino ir aukštos kokybės produktus. Mes gauname daug dėkingi iš mūsų pagerbta klientų.

Turi 10 yearsand Nr. 39; Pagrindinės technologijos kaupimas, didelio pardavimų komanda, precizinė įranga kaip Wahli įrangą ir tt, mes negailėti pastangų, kad kiekvienas variklis. Vedantis iš patvarios bosas, TT patenkinti mūsų klientų lūkesčius ir kurti prekės ženklą su širdį ir sielą.

3. mūsų produktas

TT Motor produktai apima:

1 nuolatinės srovės pavara variklis

2, nuolatinės srovės variklis be šepetėlių

3, nuolatinės srovės žingsninis variklis

4, DC Sliekinė pavara variklis

5, encoder

Mes tiekiame nuolatinės srovės pavaros varikliai visame pasaulyje įvairių kompanijų pasaulyje, pradedant nuo didelių tarptautinių organizacijų mažoms įmonėms.

4. pervažiavimą

Mūsų nuolatinės srovės pavaros varikliai, brushless DC varikliai ir sustiprinti varikliai gali būti plačiai naudojamas žemiau paraiškos:

Robotas, elektrinis užraktas. Automatinis užrakto, USB ventiliatorius, automatas, pinigų detektorius

Monetų grąžinimo įrenginiai, valiutų skaičiavimo mašiną, rankšluosčių laikikliai

Automatinės durys, pilvaplėvės mašina, Automatinis TV stovas,

Biuro įranga, Buitinė technika, ir tt.

5. mūsų sertifikatas

Visada manome, kad visos įmonės sėkmė tiesiogiai susijusi su produktų, mes siūlome kokybę. Jie atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, kaip nustatyta ISO 9001, Rohs, SGS gaires ir mūsų griežtą kokybės kontrolės sistemą.

6. gamybos įranga

Pastaraisiais metais mūsų TT Motor pristatė nemažai pažangios įrangos, įskaitant Wahli hobbing mašina, apvijos mašina, auto staklės, temperatūra bandymo mašina ir gyvenime išbandyti sistemą ir pan.

7. gamybos rinkos

Mes turime klientų iš vidaus rinkoje ir jūrą rinka. TT Motor pardavimo vadybininkai gali kalbėti laisvai anglų kalba, komunikabilumas. Mūsų pagrindinė pardavimo rinka:

Šiaurės Amerikoje 25,00 %

Pietų Europoje 20,00 %

8. mūsų paslaugas

Be mūsų esamus litų produktus, taip pat gaminame servomotorai pagal brėžinius ar pavyzdžius iš mūsų klientų. TT Motor valdymo filosofija yra "Toliau dirbti, kol kas geriausia" ir "Saugoti mūsų kojomis tvirtai ant žemės". Žingsnis po žingsnio darbo. TT Motor visada pateikia sėkmingų sprendimų, tiksliai ir laiku. Siūlome techninę pagalbą, kuri yra antra, nė.