Namuose > Naujienos > Turinys

Kaip pasirinkti Stepper Variklis ir jo pagrindinis principas

Jan 11, 2020

Pasirinkti metodą


Stepper variklio ir vairuotojo pasirinkimo metodas:

Spręsti, kiek sukimo momentas reikia: statinis sukimo momentas yra vienas iš pagrindinių parametrų pasirinkti stepper variklis. Kai apkrova yra didelė, turėtų būti naudojamas didelis sukimo momento variklis. Kai sukimo momento indeksas yra didelis, variklio forma taip pat yra didelė.

Teisėjas variklio važiavimo greitis: kai greičio reikalavimas yra didelis, variklis su didesne fazių srove ir mažesnio indukcijos turėtų būti pasirinktas padidinti energijos įėjimo. Vairuotojas parenkamas esant aukštesnei maitinimo įtampai.

Pasirinkite variklio montavimo specifikacijas: 57, 86, 110 ir t. t., daugiausia susijusius su sukimo momento reikalavimais.

Nustatykite padėties nustatymo tikslumą ir vibracijos reikalavimus: nustatykite, ar reikia ir kiek padalinių reikia.

Pasirinkite tvarkyklę pagal variklio srovę, padalijimą ir maitinimo įtampą.


Stepper Variklio pagrindinis principas


Darbo principas

Paprastai variklio rotorius yra nuolatinis magnetas. Kai srovė teka per statoriaus apvijas, statoriaus apvijos sukuria vektorinį magnetinį lauką. Magnetinis laukas sukels rotoriaus pasukimą kampu, kad rotoriaus magnetinio lauko kryptis būtų tokia pati kaip statoriaus magnetinio lauko kryptis. Kai statoriaus vektorinis magnetinis laukas sukasi kampu. Rotorius taip pat sukasi kampu su magnetiniu lauku. Kiekvienam elektrinio impulso įvedimui variklis sukasi kampu dar vienu žingsniu. Išėjimo kampinis poslinkis yra proporcingas impulsų skaičiui, o greitis yra proporcingas impulsų dažniui. Pakeiskite tvarką, kuria apvijos yra įtampos ir variklio apsisukimai. Todėl stepperio variklio sukimąsi galima kontroliuoti kontroliuojant impulsų skaičių, dažnį ir kiekvieno variklio fazės apvijos įjungimo seką.


Šildymo principas

Paprastai pamatyti visų variklių rūšių, vidaus geležies šerdies ir likvidavimo ritinius. Likvidavimas turi atsparumą, elektryzującą gamins nuostolius, nuostolių dydis yra proporcingas pasipriešinimo ir srovės aikštėje, tai yra tai, ką mes dažnai sako vario praradimas, jei srovė nėra standartinė dc arba sine banga, taip pat gamins harmoninius nuostolius; Branduolys turi histerezės sedvos srovės poveikį, kintamosios magnetinio lauko taip pat gamins nuostolius, medžiagos dydį, srovę, dažnį, įtampą, tai vadinama geležies nuostoliais. Vario ir geležies nuostoliai bus šilumos forma, taip paveikiant variklio efektyvumą. Stepper varikliai paprastai siekia padėties nustatymo tikslumą ir sukimo momento galia, su mažo efektyvumo, didelės srovės ir aukštos harmoninės sudedamosios dalys, ir kintamosios srovės dažnis taip pat keičiasi su greičiu, todėl stepper varikliai paprastai turi šildymo sąlygas, ir situacija yra rimtesnė nei bendras AC variklis.