Namuose > Naujienos > Turinys

Procesų kontrolės technologija pagreitinimo ir lėtėjimo į stepping variklio

Jan 13, 2020

Pakopinio variklio greitėjimo ir lėtėjimo proceso valdymo technologija

Dėl plataus taikymo stepping variklis, yra vis daugiau ir daugiau tyrimų dėl stepping variklio kontrolės. Jei žingsnis impulso pokyčiai per greitai, kai pradedant ar pagreitinti, rotorius negali sekti elektros signalo kaita dėl inercijos, todėl užrakintas rotorius arba iš žingsnio. Jei dėl tos pačios priežasties jis sustoja arba sulėtės, jis gali sukelti persipus. Siekiant išvengti užrakinto rotoriaus, iš laipte ir per žingsnis, ir pagerinti darbo dažnį, būtina kontroliuoti žingsninio variklio greitį.

Tarpinio variklio greitis priklauso nuo pulso dažnio, rotoriaus dantų skaičiaus ir ritmo. Jo kampinis greitis yra tiesiogiai proporcingas pulso dažniui ir sinchronizuojamas su impulsu laiku. Todėl, kai rotoriaus dantų ir važiavimo ritmas skaičius yra fiksuotas, norimą greitį galima gauti kontroliuojant pulso dažnį. Kadangi tarpinis variklis pradedamas nuo sinchroninio sukimo momento, kad nebūtų prarasti žingsnis, pradinis dažnis nėra didelis. Ypač padidėjus galiai, padidėja rotoriaus skersmuo, padidėja inercija, o skirtumas tarp pradinio dažnio ir maksimalaus darbinio dažnio gali būti dešimt kartų.

Tarpinio variklio pradinio dažnio charakteristika neleidžia pasiekti važiavimo dažnio tiesiogiai, kai jis prasideda, tačiau turi būti pradinis procesas, ty nuo mažo greičio iki važiavimo greičio palaipsniui. Važiavimo dažnis negali būti sumažintas iki nulio iš karto, kai jis sustabdomas, tačiau turėtų būti palaipsniui sumažinti greitį iki nulio dideliu greičiu procesas.

Tarpinio variklio išėjimo sukimo momentas mažėja didėjant impulso dažniui. Kuo didesnis pradinis dažnis, tuo mažesnis pradinis sukimo momentas, tuo blogiau yra gebėjimas vairuoti apkrovą. Kai pradedamas žingsninis variklis, jis sukels iš žingsnio ir viršijimą, kai jis bus sustabdytas. Kad steperio variklis greitai pasiektų reikiamą greitį, neprarasdamas laiptelių ar viršijimo, svarbiausias raktas yra padaryti sukimo momentą, reikalingą greitėjimui, visiškai išnaudojant pakopinio variklio sukimo momentą įvairiais darbiniais dažniais ir neviršijant sukimo momento. Todėl stepper variklio veikimas paprastai turi eiti per tris etapus greitėjimo, vienodo greičio ir lėtėjimo, kuris reikalauja, kad greitėjimo ir lėtėjimo proceso laikas turi būti kuo trumpesnis ir pastovaus greičio laikas turi būti kuo trumpesnis. Ypač darbe, kuriam reikia greito atsako, laikas nuo pradžios taško iki pabaigos taško yra trumpiausias, kuriam reikia trumpausio greitėjimo ir lėtėjimo proceso, o greitis pastoviu greičiu yra didžiausias.

Daugelis mokslininkų namuose ir užsienyje padarė daug mokslinių tyrimų dėl greičio kontrolės technologija sustiprinti variklio. Jie sukūrė matematinius greitėjimo ir lėtėjimo kontrolės modelius, pvz., eksponentinį modelį, linijinį modelį ir t. t., šiuo pagrindu jie sukūrė ir sukūrė įvairias valdymo grandinių, pagerino žingsninių variklių judesio charakteristikas, išplėtė variklio laipinimo taikymo diapazoną, eksponentinį greitėjimą ir lėtėjimą, apsvarstė būdingą sukimo momento variklio sukimo dažnio charakteristikas, Ji gali ne tik užtikrinti, kad variklio žingsninis žingsninis įlipimas neprarastų žingsninio variklio žingsnio, neprarastų žingsninio variklio veikimo diapazono, eksponentinio greitėjimo ir lėtėjimo, apsvarstęs būdingą sukimo momento dažnio charakteristikas, Tai gali ne tik užtikrinti, kad variklio žingsninis žingsnyslė neprarastų žingsninio judesio judesio. , bet taip pat suteikia pilną žaidimą būdingoms variklio savybėms ir sutrumpinkite greičio aukštyn ir žemyn laiką. Tačiau dėl variklio apkrovos pasikeitimo sunku suprasti linijinį greitėjimą ir lėtėjimą tik mano, kad variklio kampinis greitis apkrovos gebos intervale yra proporcingas impulsui, o ne keistis dėl elektros energijos tiekimo įtampos ir apkrovos aplinkos svyravimo. Šio metodo pagreitis yra pastovus Trūkumas yra tas, kad žingsninio variklio išėjimo sukimo momentas nevisiškai atsižvelgia į pokyčio charakteristikas su greičiu, o žingsninis variklis praras žingsnį dideliu greičiu.