Namuose > Naujienos > Turinys

Kas yra struktūras ir charakteristikas DC Gear Motor

Dec 19, 2019

Kas yra struktūras ir charakteristikas DC Gear Motor


Pavaros variklis paprastai naudojamas perdavimo įrangai su mažu greičiu ir dideliu sukimo momentu. Jis gali sumažinti greitį, perduodamas variklį ar kitą didelės spartos perdavimo įrangą į išėjimo veleno pavarą per reduktorių.


19-19


GM12 (5)-1-1Pavarų variklio konstrukcijos ir charakteristikos

Apkrovos sukimo momentasNuolatinės srovės pavarų variklisturi tiesioginį ryšį su greičiu ir srove. Greitis mažėja tiesiškai didėjant apkrovai, o srovė didėja tiesiškai. Pasirinkdami specifikacijas, pabandykite dirbti netoli maksimalaus efektyvumo taško, kad gautumėte idealų veikimo našumą, darbinį tarnavimo laiką ir būdingą stabilumą.

Paprastai nuolatinės srovės pavarų variklio eksploatavimo aplinka yra tokia pati kaip ir mikro nuolatinės srovės variklio. Jei yra specialių poreikių, pvz., aplinkos temperatūros, perkrovos sąlygų, dabartinės ribos ir t. t., tai turi būti paaiškinta iš anksto.

Pavarų dėžės veikimo laikas paprastai yra ilgesnis nei nuolatinės srovės variklio, kuris gali siekti nuo 1000 iki 3000 valandų. Bendras pavarų dėžės redukcijos santykis paprastai yra nuo 1:10 iki 1:500. Po specialaus dizaino, jis gali pasiekti 1:1000 arba didesnis, bet pavarų dėžė su dideliu redukcijos santykis neleidžiama "atvirkščiai", tai yra, išėjimo veleno pavarų dėžė negali būti naudojamas kaip varomoji velenas priversti atbulinės eigos.

Dėl pavarų stiprumo ribojimo, kai bendra pavara yra didelė, pavaros variklis gali nepajėgi pakelti užrakinto rotoriaus sukimo momento, o apkrovos sukimo momentas šiuo metu negali viršyti didžiausio leidžiamo trumpalaikio apkrovos sukimo momento. Pavarų dėžę sudaro daugiapakopės pavarų poros. Kiekvienas etapas susideda iš akių pavarų porų, susidedančių iš lakštinės pavaros ir krumpliaračio pora. Pirmasis krumpliaračiai montuojamas ant variklio išėjimo veleno. Pavarų dėžės išėjimo velenui naudojamas guolis paprastai yra alyvos guolis, pagamintas iš sukepinto vario arba geležies medžiagų.


Pavarų variklio naudojimas

Pavarų variklis plačiai naudojamas nešiojamuose plataus vartojimo gaminiuose, medicinos įranga, pažangus namų, automobilių vairuotojas, robotas vairuoti, e-komercijos logistikos sandėlis, tiksliųjų instrumentų, pramonės automatizavimo įranga, elektronikos produktai, tiksliosios mašinos ir kitos sritys.Daugiau informacijos apie nuolatinės srovės pavarų variklį, prašome susisiekti su mumis per

Kontaktinis asmuo: Lulu Fung

El. paštas: lulu@ttmotor.com

Mobilusis telefonas: (86)158 1855 9903

Tel.: (86)755-8250 1105

Pridėti: 4 aukštas, C pastatas, Huilongda pramonės parkas, Shilong Bendrijos, Shiyan, Bao'An rajonas, ShenZhen, Kinija

Įmonės pavadinimas: TT Motor (HK) Industrial Co. Ltd.

Svetainėje:www.ttmotor.com


Lulu Fung