Namuose > Naujienos > Turinys

Kas yra nuolatinės srovės variklis be šepetėlių?

Dec 23, 2019

Kas yra nuolatinės srovės variklis be šepetėlių?


1无刷单系列

BLDC


Variklio statoriaus apvija dažniausiai daroma iš trifazės simetriškos žvaigždės jungties, kuri labai panaši į trifazį asinchroninį variklį. Norint nustatyti variklio rotoriaus poliškumą, variklyje įmontuotas padėties jutiklis.


Vairuotoją sudaro galingi elektroniniai įtaisai ir integruotos grandinės. Jo funkcija yra priimti variklio užvedimo, sustabdymo ir stabdžių signalus, kad būtų galima valdyti variklio užvedimą, sustabdymą ir stabdymą; priimti padėties jutiklio signalus ir į priekį bei atgalinius signalus, kad būtų kontroliuojamas kiekvieno inverterio tilto galios vamzdžio įjungimas, siekiant generuoti nuolatinį sukimo momentą; gauti greičio komandos ir greičio grįžtamojo ryšio signalus, kad būtų galima valdyti ir sureguliuoti sukimosi greitį; aprūpinti apsauga ir ekranu ir kt.


Per pastaruosius 30 metų asinchroninio variklio kintamo dažnio greičio reguliavimo tyrimai turi rasti būdą, kaip valdyti asinchroninio variklio sukimo momentą. Retųjų žemių nuolatinis magnetas BLDCM parodys savo pranašumus greičio reguliavimo srityje dėl plataus greičio reguliavimo, mažo tūrio, didelio efektyvumo ir mažos pastovaus greičio paklaidos.


DC variklis be šepetėliųtaip pat žinomas kaip nuolatinės srovės dažnio keitimas, nes jis turi nuolatinės srovės šepetėlio variklio savybes ir yra dažnio keitimo įtaisas. Jis taip pat žinomas kaip BLDC. Veikimo efektyvumas, sukimo momentas mažu greičiu ir greičio tikslumasDC variklis be šepetėliųyra geresni už bet kurią valdymo technologiją, todėl verta pramonės dėmesio.


Nors BLDCM plėtros laikas mūsų šalyje yra trumpas, tobulėjant technologijoms, jis greitai vystėsi. Jis buvo plačiai naudojamas daugelyje sričių, pvz., Aerodinaminiame modelyje, medicinos įrangoje, buitiniuose prietaisuose, elektrinėse transporto priemonėse ir kt., Ir sudarė pradinę pramonės grandinę Šendžene, Čangšoje, Šanchajuje ir kt.


Pastaraisiais metais BLDCM tapo sparčiai besivystančia jėga modelių srityje. Dėl gamybos priežasčių ir kainos per pastaruosius kelerius metus BLDCM dažniausiai naudojamas vidutinio ir aukšto lygio aviacijos modeliuose. Dabar, sparčiai vystant apdirbimo technologijas, BLDCM gamybos kaina labai sumažėjo. Šiuo metu jis patenka į visus modelio lauko lygius, pradedant elektriniu nuotolinio valdymo pultu ir baigiant elektriniu nuotolinio valdymo laivu ir baigiant elektriniu modelio orlaiviu.Norėdami gauti daugiau informacijos apie BLDC, susisiekite su mumis per


Kontaktinis asmuo: „Lulu Fung“

El. Paštas: lulu@ttmotor.com

Mobilusis telefonas: (86) 158 1855 9903

Tel .: (86) 755-8250 1105

Pridėti: 4 aukštas, C pastatas, Huilongda pramonės parkas, Shilong bendruomenė, Šiyanas, Bao' Rajonas, Shenzhen, Kinija

Kompanijos pavadinimas: TT Motor (HK) Industrial Co., Ltd.

Interneto svetainė:www.ttmotor.com

Lulu Fung